..Про життя../..О жизни..

Объявление

Привітаємо нових учасників!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ..Про життя../..О жизни.. » Дівчатка/Девочки » побалакаємо про ХЛОПЦІВ


побалакаємо про ХЛОПЦІВ

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Люди, а давайте тепер побалакаємо про ХЛОПЦІВ.
А краще складемо формулу ідеального)
Як? Елементарно, друзі…
Кожен нехай виділить якусь певну рису(одну) якогось ідеалу(без фанатизму). Риса характеру + світлина ( героя, артиста, виконавця, ведучого)*обирайте самі)
ви можете заперечувати, адже у кожного свої вподобання!
Думаю буде весело….Хлопці не соромимося (якщо є що додати  -додаємо, а може просувайте свої гарні риси)))))))))))))))))))))))  :love:
Я починаю…

0

2

Відчуття гумору та легкості у самий тяжкий момент…приємно дивитися на людину яка знає що хоче…але не запрягає інших…леді та джентльмени пропоную вам Фоззі (Олександр Сидоренко)*тнмк….http://s42.radikal.ru/i095/0903/ec/7802d1591ed8.jpgдалі ви)

0

3

Серйозність та зібраність, коли цього вимагають обставини.
До вашої уваги Пітер з фантастичного серіалу "Герої"...

0

4

молодець....погоджуюсь))))) серіал-респект))))) продовжуємо, не соромимося)
http://s52.radikal.ru/i136/0903/d6/89e9265b1859.gif

0

5

про ідеального хлопця?????
ну знаєте це шось не то))))))
а в принципі, то в нього мають бути риси любої нормальної людини, ну там наприклад чесність, мужність, ну і шось тіпа цього, хоча завжди бути чесним теж не правельно))) ну погодьтесь, дівчата і хлопці інколи нам доводиться брехати, але це не завжди погано))!!!!!

Отредактировано Axel_Green (2009-03-15 21:46:54)

0

6

ну...от перша помилка...одна риса певної людини...!!!
тобто...наприклад:

Axel_Green написал(а):

мужність

хто з ( героїв, артистів, виконавців, ведучих)*обирай сам...є прикладом цієї риси...+ світлина*

0

7

Як на мене, то має бути ще одна риса - романтичність. Наприклад Роберт Паттісон (Едвард)!!!!! Зустрічайте!!!!.....

Отредактировано Виэлина (2009-03-21 11:12:28)

0


Вы здесь » ..Про життя../..О жизни.. » Дівчатка/Девочки » побалакаємо про ХЛОПЦІВ