..Про життя../..О жизни..

Объявление

Привітаємо нових учасників!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ..Про життя../..О жизни.. » Міські новини/Городские новости » Замінимо білизну і буде вам щастя! А.Нестерук


Замінимо білизну і буде вам щастя! А.Нестерук

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Кам'янець-Подільський. Першочергові заходи в галузі охорони здоров'я міста - ремонт і оснащення відповідним сучасним обладнанням реанімаційного відділення лікарні. Про це сказав міський голова Анатолій Нестерук

Відповідні кошти будуть виділені з міського бюджету. За словами мера, він сподівається на суттєву підтримку з обласного бюджету (також налагоджено тісну співпрацю з начальником обласного управління охорони здоров'я). На цей рік сесія облради прийняла відповідну програму щодо повного оснащення і створення двох спеціалізованих медичних закладів у Шепетівці і Кам'янці-Подільському.

Сто тисяч гривень в цьому році з міського бюджету планується виділити на повну заміну постільної білизни в стаціонарах. Замовляти її планують на місцевому підприємстві УТОГ. "Я поставив завдання розпорядникам коштів, щоб придбання матеріалів, обладнання, продуктів харчування тощо в першу чергу здійснювалось у місцевих виробників. Щоб наші люди мали роботу, а підприємства сплачували податки в міський бюджет", - сказав міський голова. Більшість медикаментів планується закупляти в комунальній аптеці №5.

Анатолій Нестерук зазначив, що дитячу поліклініку ніхто в найближчий час з центру міста на інші площі переводити не буде. На рахунок використання інших приміщень міський голова повідомив: "Я за те, щоб наблизити охорону здоров'я до людей. Проте у мене є чимало запитань до начальника міського управління охорони здоров'я Пливанюка щодо використання приміщень медичних закладів. У місті створено 7 амбулаторій сімейної медицини. Планується відкрити ще. Це додаткове навантаження на бюджет. А як використовуються приміщення, що звільнилися? Робили-робили оптимізацію мережі заходів охорони здоров'я, а що вона дала? Знову ростемо, як гриби, а за все треба платити. Це велика розкіш. Хто і як рахував, який ефект маємо? Можливо, краще не відкривати амбулаторію, якщо туди один чоловік ходить, а за викликом приїхати. Поліклініка на селищі цементного заводу використовується тільки на одну третину. Все решта простоює. У поліклініці на Франка, ЗО - задіяний перший поверх і щось на другому, два поверхи вільні. А ми їх опалюємо, усе це бюджетні кошти. Я поцікавився у Пливанюка, чому від нього немає запитань, і він не дає пропозицій. Крім того, дав йому завдання виявити вузькі місця амбулаторій. Якщо вони вже є, то повинні бути всім забезпечені. Щоб там працював дійсно сімейний лікар, а не просто терапевт. Поки ми цього не добились, хоча посилали на навчання лікарів у Дніпропетровськ".

Дмитро Бельзецький

0

2

і взагалі, щоб ви знали, мер оголосив 2009 роком здоров'я. так шо готуйтеся - цього року всі резко здоровими будемо!=)))

0

3

ех...у вас хоч МЕР, а в нас КОСМОНАфТ....дай Боженька йому здоров*я... :rain:

0

4

Kate) написал(а):

ех...у вас хоч МЕР, а в нас КОСМОНАфТ....дай Боженька йому здоров*я... :rain:

:rofl:  :rofl:  :rofl:

0

5

Chinskiy написал(а):

ги))))) а як мені смішно...ща прям лосну... :tired:

0

6

в них там горе - мер-космонафт, зате нам смішно, да?

0


Вы здесь » ..Про життя../..О жизни.. » Міські новини/Городские новости » Замінимо білизну і буде вам щастя! А.Нестерук